Veľkoformátové okná

Ponúkame jedinečné riešenie subtílneho oceľového rámu, ktorý je len 15mm tenký. Profil má prerušený tepelný most a tým aj skvelé tepelnoizolačné vlastnosti.

Dokážeme zaskliť až 6 metrov dĺžky, pri výške 3,2 metra

Ako jediní na trhu nepracujeme s komerčnými kupovanými profilmi, ale ponúkame jedinečný vlastný profil. Všetky okná sú vyrábané tradične remeselne od počiatočného zvárania, po lakovanie a zasklievanie. Všetko v našej výrobnej hale, s dokonalým dohľadom na celý proces.

Oceľový profil s prerušeným tepelným mostom ponúka technologicky najpokročilejší tepelne izolovaný okenný systém. Spĺňa všetky kritériá moderného designu a súčasne ponúka požadované tepelnoizolačné vlastnosti. Profily umožňujú použitie izolačného dvojskla aj trojskla a podľa zvoleného typu skla a prípadného otvárania sa dokážeme dostať na hodnoty okolo 0,9W/m2K.

Povrch profilu je ošetrený špeciálnou technológiou proti korózii, následne lakovaný základovou vrstvou, zvolenou zákazníckou farbou a ako tretí aplikujeme bezfarebnú ochrannú vrstvu pre bezchybný vzhľad a odolný povrch

Počet produktov: 2

Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek

Aktívne filtre