O nás

Sme rodinná spoločnosť založená a postavená na 15 rokoch skúseností. 

Pôsobíme predovšetkým v Českej republike a na Slovensku. 

Naša spoločnosť sa zaoberá zákazkovou výrobou posuvných systémov, stodolových dverí a doplnkov. Všetky produkty pochádza výlučne z našej vlastnej produkcie. Všetky čiastkové časti výroby sa odohrávajú v českej republike a sú vyrobené českými remeselníkov. 

Po mnohoročných skúsenostiach sme spoločne s konštruktérmi navrhli vlastné designy retro posuvných systémov. Všetky naše posuvné systémy sú vyrábané kompletne z českej ocele a slovenských ložísk. V súčastnosti ponúkame niekoľko koliesok a zavesenie pre drevené dvere i sklenené dvere. Okrem štandardných povrchových úprav v odtieňoch šedej, čiernej a antracitovej, ponúkame aj ďalšie farby podľa vzorkovníka RAL. Dokážeme vyrobiť aj posuvný systém podľa nákresu alebo predstavy zákazníka. Špecializujeme sa na zákazkovú výrobu atypov ako sú koľajnice aj v niekoľkých metroch dĺžky, špeciálne uchytenia pre netradičné realizácie a mnoho ďalších zákazkových úprav.

Vďaka kvalite materiálov môžeme garantovať funkčnosť po desiatky rokov. Pripravili sme si pre Vás širokú ponuku stodolových dverí, známych ako stodola door. Dvere vyrábame ako posuvné, pre retro posuvné systémy, pre moderné posuvné systémy, ale aj do stavebného puzdra. Dvere v rovnakom štýle vyrobíme aj ako kývne, prípadne doplnené o zárubne. Na prianie zákazníka pripravíme aj dvere v netradičných rozmeroch, alebo z atypických drevín. Často sú naše dvere doplnené o sklenené výplne či už číre, farebné alebo s ornamentami.

Pre exteriérové ​​inštalácie osadzujeme izolačné a bezpečnostné sklá. V ponuke nájdete aj Stodolová dvere s tabuľovým náterom, vhodné do detských izieb, alebo reštaurácií a bistier. Naopak pre súkromné ​​interiéry, predovšetkým šatne a kúpeľne vyrábame dvere s vstavaným zrkadlom Používame najkvalitnejšie české drevo, predovšetkým smrek. Na prianie zákazníka vyrábame aj z ďalších bežne dostupných drevín ako je dub, buk, smrekovec. Povrch pre vyniknutie štruktúry a kresby dreva vieme kefovať a vytvoriť tak 3D štruktúru povrchu. 

Finálnu úpravu vykonávame opäť výhradne českými farbami, lakmi a lazúrami. Všetko je spracovaná našimi stolári za použitia tradičných výrobných postupov Dokážeme na mieru pripraviť riešenie pre každý interiér, preto je naša spoločnosť vyhľadávaná nielen koncovými zákazníkmi, ale predovšetkým výrobcovia dverí a okien, stolári, architektov a projektantov. 

Naše výrobky si môžete zakúpiť buď prostredníctvom internetového obchodu a súčasne sú naše výrobky k videniu po predchádzajúcej dohode aj v showroome v sídle firmy. 

Samozrejmosťou je aj ponuka profesionálnej montáže našich produktov.

Zakladáme si na kvalite výrobkov a preto aj vzhľadom k šírke sortimentu sa kovanie aj dvere vyrába na zákazku s dodacími lehotami uvedenými v obchodných podmienkach.